10-11 września 2021, ., Katowice

Infekcje w Okulistyce - IWO


Proponujemy następujące możliwości nagrania wykładu:

  1. Samodzielne nagranie wykładu – najprościej można to zrobić używając najnowszej wersji PowerPoint w zakładce Pokaz slajdów jest opcja „Nagraj pokaz slajdów”
    Dodatkowe instrukcje do samodzielnego nagrania wykładu w zależności od wersji Office, systemu oraz metody nagrywania (z kamerą lub bez kamery) znajdziecie Państwo poniżej:

Nagrywanie prezentacji w darmowej aplikacji ZOOM – z kamerą
Nagrywanie prezentacji w Office 365 dla MAC – z kamerą
Nagrywanie prezentacji w Office 365 dla systemu Windows – z kamerą
Nagrywanie prezentacji w Office 2013-2019 dla systemu Windows – bez kamery
Nagrywanie prezentacji w Office 2016-2019 dla MAC – bez kamery

  1. Nagranie wykładu z pomocą firmy PIXEL Multimedia – druga metoda to zdalne nagranie z pomocą firmy AV – PIXEL Multimedia poprzez system telekonferencyjny – jeśli taka opcja byłaby odpowiednia bardzo proszę o taką informację. Będziemy potrzebować numer telefonu, na który firma PIXEL będzie się mogła skontaktować w dogodnym terminie, ważne jest aby nagranie było wykonane w miejscu gdzie jest dobra jakość Internetu.
  1. Użycie aplikacji Camtasia lub innej – można użyć aplikacji takiej jak Camtasia, tutaj można zobaczyć tutorial jak się tego używa https://www.youtube.com/watch?v=ChzE4Hm-hj0 lub jakiegoś darmowego odpowiednika; tutaj lista takich programów https://elearningindustry.com/top-10-free-camtasia-studio-alternatives
  2. Filmy instruktażowe, które  będą pomocne w samodzielnym nagrywaniu prezentacji. 

 

 

Katowice
. .
. .

10-11 września 2021

ORGANIZATOR

InspireCongress Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śl. 95
53-332 Wrocław

PARTNER NAUKOWY

Katedra i Oddział Kliniczny Okulistyki, Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Oddział Okulistyczny Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach